Winamp Internet StreamingWindows Media Player Internet StreamingReal Player Internet StreamingQuick Time Internet Streaming
anketa

Koliko ste zadovoljni našim Županjskim listom?

 
Posljednja sjednica Gradskog vijeća
 
slika članka


Posljednju sjednicu Gradskog vijeća u ovome sazivu gradski su vijećnici odradili u prostorima Dječjeg vrtića "Maslačak", i to iz razloga što je, kako je pojašnjeno, završena rekonstrukcija i obnova zgrade za što je Grad Županja kreditno zadužen, a kredit su, pak, izglasali, upravo ovi vijećnici. No, bez obzira na svečano ozračje, kojemu su doprinijeli i mališani "Maslačka" svojim glazbeno-scenskim nastupom, i početak i aktualni sat sjednice obilovali su pitanjima i oštrim tonovima.
Inače, kako je na kraju sjednice istaknuo Slavko Šokičić, predsjednik Gradskog vijeća, ovaj saziv je održao 25 sjednica, te jednu tematsku i četiri svečane. Prosječna nazočnost vijećnika bila je 16 (od ukupno 17 vijećnika) što je, kako je kazao Šokičić, potvrda da su vijećnici ozbiljno shvatili svoj posao. Gradsko vijeće Županje u ovome je sazivu raspravljalo o ukupno 216 točaka dnevnog reda, a postavljena su (bez današnje sjednice) ukupno 253 vijećnička pitanja.