USKLADIMO FREKVENCIJE

Župan Galić obišao rijeku Savu

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Župan Božo Galić, koji je ujedno i predsjednik Stožera civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije, zajedno s gradonačelnikom Županje Davorom Miličevićem te voditeljem Vodnogospodarske ispostave za mali sliv Biđ-Bosut Hrvatskih voda, i rukovoditeljem obrane od poplave branjenog područja 1., sektora D, Mali sliv „Biđ Bosut“, Josip Kuterovac obišao je danas nasip rijeke Save kod Županje

kako bi se uvjerio u stanje na terenu. Vodostaj Save još uvijek je visok .Na snazi su redovne mjere obrane od poplave, no većih opasnosti neće biti izjavili su. Jednoglasni su kako se 2014. godina neće ponoviti, a narednih dana očekuje se i stagnacija rijeke.

Nakon obilaska rijeke Save župan je održao i radni sastanak u općini Bošnjaci sa načelnikom Općine Andrijom Juzbašić.

Hitovi: 4778