USKLADIMO FREKVENCIJE

Radovi na izgradnji komunalne infrastrukture u Općini Drenovci

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Povoljni vremenski uvjeti ove jeseni omogućili su nastavak komunalno infrastrukturnih radova u općini Drenovci.

Radi se u skladu s mogućnostima, načelnik općine Drenovci Jakša Šestić nije zadovoljan raspodjelom sredstava između ruralnih i urbanih sredina. No prema riječima, Šestića načelnici naših Općina nastoje podići kvalitetu života u njihovim općinama, no ipak se radi na poboljšanjuu infrastrukture, izgradnji cesta i standarda života u Općini. Prema njegovim najavama radit će se do Nove godiine. Kao krucijalni problem, Šestić ističe odljev maldih obitelji, a samo stimulativnim mjerama i povećanjem, plaćanja, otvoranjem proizvodnih pogon, mladi se ogu zadržati u ruralnim sredinama.

Osim o infrastrukturi u ovoj općini se vodi računa i o mladima, poglavio školarcima i studentima, te najmladjim u vrtiću. Naime, poticajnim mjerama nastoji se pomoći u njihovom školovanju.

Hitovi: 1143