USKLADIMO FREKVENCIJE

Otvoren Advent u Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U Županji je sinoć na Trgu kralja Tomislava otvoren Advent. "Budimo svjetlo jedni drugima, poručuje vam grad Županja i Turistička zajednica, kako bi smo zajedno započeli ovu jednu predivnu priču , koju ćemo pričati do kraja ove 2018. godine", istaknuto je na Adventu, koji je otvorio gradonačelnik i saborski zastupnik Davor Miličević .

"Nadam se da ćemo , kao i dvije protekle godine uživati u Adventu .Želim da se ugodno osjećate i siguran sam da će te u u bogatom programu naći nešto za sebe. Ima doista puno sadržaja i uživajte u danima i događajima koji su pred nama", kazao je gradonačelnik Davor Miličević i građanima zaželio građanima sve nabolje za Božić i Novu godinu, uz nadu da nas očekuju bolja vremena.

Zahvaljujući suradnji dvije turističke zajednice Županje i Slavonskog Broda sinoć je na Adventu predstavljena kravata s dezenom slavonske Posavine uz prezentaciju promo brošure "Moja lijepa Slavonija kraj Save". O tome je govorila Mirjana Lončarić, direktorica Ureda Turističke zajednice Slavonskog Broda .

Na Adventu je posebno označen spomenik prvoj nogometnoj lopti, a o brošuri i nogometu govorio je Marin Kovačević, urednik tjednika Bosanska Hrvatska.

Poseban gost iz HNS-a sinoć na Adventu bio je Zorislav Srebrić.

 Posjetitelji su mogli kušati specijalitete koje su pripremile snaše iz Udruge Đeram, poslušati nastup članova KUD "Tomislav", razgledati štandove na Božićnom sajmu , uživati u raznim delicijama, kuhanom vinu i veseloj adventskoj atmosferi... Adventska priča nastavlja se danas uz tradicionalnu ugostiteljsku ponudu, Božićni sajam uz prikaz radionica, podjelu ukrasa sa radionice "Zaželi svjetlo"- program zapošljavanja žena grada Županje, Advent na stanu Udruge "Đeram", kratki igrokaz prema motivima američke priče "Darovi mudraca" u izvedbi engleske dramske grupe Gimnazije Županja o koncert Zbora mladih "Gracija", iz Otoka, Župe sv. Antuna Padovanskog.

Posjetitelji su mogli kušati specijalitete koje su pripremile snaše iz Udruge Đeram, poslušati nastup članova KUD "Tomislav", razgledati štandove na Božićnom sajmu , uživati u raznim delicijama, kuhanom vinu i veseloj adventskoj atmosferi... Adventska priča nastavlja se danas uz tradicionalnu ugostiteljsku ponudu, Božićni sajam uz prikaz radionica, podjelu ukrasa sa radionice "Zaželi svjetlo"- program zapošljavanja žena grada Županje, Advent na stanu Udruge "Đeram", kratki igrokaz prema motivima američke priče "Darovi mudraca" u izvedbi engleske dramske grupe Gimnazije Županja o koncert Zbora mladih "Gracija", iz Otoka, Župe sv. Antuna Padovanskog.

 

Hitovi: 1593