USKLADIMO FREKVENCIJE

"Dan otvorenih vrata"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U petak, 10.tog svibnja, u Tehničkoj školi Županja, kao i u Obrtničko-industrijskoj školi Županja, održat će se "Dan otvorenih vrata".

Bit će to prigoda upoznati školu, zanimanja, razgledati učionice i kabinete, ističe prof. Jozo Jurkić, ravnatelj Tehničke škole Županja i dodaje kako im je cilj im upoznati javnost s brojnim aktivnostima u školi, ali prije svega budućim srednjoškolcima predstaviti što nudi Tehnička škola Županja. Pozvao je učenike završnih razreda osnovnih škola i njihove roditelje da dođu na "Dan otvorenih vrata".

Također, u petak, 10.svibnja, od 10 do 16 sati zanimanja, prostore i aktivnosti škole predstavit će u okviru "Dana otvorenih vrata" i Obrtničko-industrijska škola Županja. Obje srednje škole ovih su dana objavile na društvenim mrežama i video spot kroz koji predstavljaju svoje škole i zanimanja.

Hitovi: 422