USKLADIMO FREKVENCIJE

Nastavak priče oko buke

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
 
S obzirom da se priča oko zahtjeva građana iz Velikog kraja 46 ne stišava, a bilo je puno upita i za HRŽ, evo "dokaza" da se u svim dopisima koji su upućeni na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ističe "suvlasnici stambene zgrade".
Također, imamo i e-mail adrese s kojih su redovito u HRŽ upućivani dopisi. U tekstovima oko ove teme niti jednom nije korišten izraz "stanari" koji bi upućivao na sve koji stanuju, žive, borave ili su prijavljeni na adresi Veliki kraj 46, već samo "suvlasnici stambene zgrade". Naravno da policija ima podatke tko ih zove, ali to Vam je kao i kada inspektor izađe na teren nakon anonimne prijave i ne smije odati tko je uputio prijavu, s kojeg broja telefona i slično. Ili, kada mediji imaju "visokopozicionirani" izvor koji želi ostati anoniman. U ovome slučaju, HRŽ ne može i ne želi stati ni na čiju stranu, jer to i nije naš posao, pa jednostavno: neka institucije odrade svoj posao. Mi ćemo samo nastaviti pratiti razvoj događaja i situacije i o tome redovito izvještavati. A Vama koji sve ovo pratite, zahvala što to činite. Ostanite stoga i dalje uz 97,5.....
Hitovi: 438