USKLADIMO FREKVENCIJE

Pripadnici GOMBR-e uredili kuću obitelji sa sedmero djece

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
U ovoj humanitarnoj akciji pripadnici Inženjerijske bojne Gardijske oklopno-mehanizirane brigade u suradnji s volonterima Facebook grupe „Za Slavoniju srcem“ prikupili su potrebiti građevinski materijal te su obnovili kuću obitelji koja je živjela u teškim uvjetima.
Radovi su, među ostalim, obuhvaćali izmjenu stolarije, uređenje vanjske fasade, žbukanje zidova, krečenje, lijepljenje pločica, postavljanje podova i elemenata u kuhinji te kupaonici.
Završetku radova nazočio je i zapovjednik Gardijske oklopno-mehanizirane brigade brigadni general Mijo Validžić.
Radovima je rukovodila skupnica Ivana Pavlović koja je ovom prigodom istaknula: „Sretna sam i ponosna da mi, pripadnici Hrvatske vojske, možemo djeci stvoriti normalne uvjete za život i bezbrižno djetinjstvo te na taj način pomoći najugroženijima u našoj zajednici, a nagrada nam je osmijeh ove djece“.
Samohrana majka Ivana, ne skrivajući emocije, ovom je prigodom istaknula: „Zahvaljujem svima koji su pomogli, te meni i mojoj djeci osigurali normalne uvjete za život“.

FOTO: Ivica Oršolić/GOMBR

Hitovi: 322