USKLADIMO FREKVENCIJE

Završen 14. KUP Grada Županja – turnir naselja i ulica: BLOK CENTAR POBJEDNIK

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 

U petak osmog dana 14. KUP-a Grada Županja- malonogometnog turnira gradskih naselja i ulica završeno je natjecanje 10 ekipa jer su u među vremenu odustale ekipe Šlajs i Piškorevci.

Na terenu malih sportova Spomen stadiona Prva nogometna lopta u Hrvatskoj u Županji pod pokroviteljstvom Grada Županja odigrane su utakmice finalne večeri. U polufinalu Blok Centar – Šantava 2:1, Novo Naselje – Šećerana 1 : 1 u regularnom tijeku poslije izvođenja šesteraca 1 : 3. Za 3. mjesto Šantava – Novo Naselje 0 : 2 i u finalu: Blok Centar – Šećerana 2 : 0. Pobjednik turnira je ekipa Blok Centar po riječima vođe ekipe gospodina Gorana Husarek ovo je druga titula prvaka turnira u minulih 14, druga je ekipa Šećerane, a treće je Novo Naselje. Do sada su: Gredice i Šećerana četiri puta bili prvi, Šantava, Velik Kraj i sada Blok centar po dva puta. Sastav Blok Centra: Lešić, Lukačević, Husarek, Lotar, Petričević, Ilić, Pastuović, Doknjaš, Stojanović, Leutar, Milinović, Debak, Goda, Bjelobradić. Voditelj Goran Husarek. Pehare je uručio Tomislav Pavičić kao i statue za Sašu Spajić najboljeg vratara i Marka Pastuović najboljeg igrača turnira. Najbolji strijelac nije proglašen jer je ček osam igrača imalo po dva postignuta gola. Sve utakmice su sudili: Karlo Ešegović i Vanja Panić. Tijekom 8 dana turnira postignuta su 133 zgoditka, najuvjerljivija pobjeda je Šećerane u ogledu sa Gaćancima 10 : 1. Utakmice je vidjelo više od 2.000 gledatelja u osam dana natjecanja koji su nagrađeni vrijednima nagradama Grada Županja, a prva nagrada je bio bicikl. Organizator se pridržava propisani mjera, tako je provjeravana prije svake utakmice temperatura igrača.
Tekst i slike: Stjepan Bogutovac

  

Hitovi: 321