USKLADIMO FREKVENCIJE

Gradsko vijeće donijelo odluku o dobitnicima javnih priznanja Grada

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Glasovima svih 15 nazočnih vijećnika Gradskog vijeća Županje danas je usvojena odluka o javnim priznanjima Grada Županja. Prijedlog je obrazložio gradonačelnik Davor Miličević.
Prijedlog je obrazložio gradonačelnik Davor Miličević. Zlatni grb Grada Županja bit će dodijeljen Anici Baturina, te Nogometnom klubu "Graničar" Županja. Srebrni grb bit će dodijeljen Veterinarskoj stanici Županja. Povodom 29. kolovoza, blagdana Mučeništva sv. Ivana Krstitelja i Dana grada Županja zahvalnice Grada Županja bit će uručene Radojki Matić, Udruzi "Olimpijci" i Kati Stipandžija. Nakon usvajanja odluke predsjednica vijeća Nada Galović je uputila čestitke nagrađenima i podsjetila kako će priznanja biti uručena u kolovozu na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Županja.
 
 
Hitovi: 337