USKLADIMO FREKVENCIJE

NA COVID-19 POZITIVNO 19 OSOBA

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
U Vukovarsko-srijemskoj županiji u posljednja 24 sata je 19 novih pozitivnih osoba na COVID-19 ( 1 iz Novih Jankovaca, 4 iz Ivankova, 5 iz Vinkovaca, 5 iz Starih Mikanovaca, 2 iz Vrbanje i 2 iz Lovasa).Na jučerašnjoj konferenciji za medije Stožera civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije u 12:00 sati, istaknuto je kako je do 8:00 sati Stožer zaprimio podatak o dvije novopozitivne osobe na COVID-19, no kasnije su iz Službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Vukovarsko-srijemske županije izvijestili Stožer o još 7 novih pozitivnih osoba na COVID-19, čiji su nalazi pristigli kasnije, a koje su ubrojene u današnje priopćenje o broju novopozitivnih osoba na COVID-19 u županiji.
Ukupan broj oboljelih osoba od početka epidemije je 259, od kojih su 74 osobe izliječene.
Trenutno su u županiji 3 osobe hospitalizirane zbog COVID-19.
U protekla 24 sata testirane su 143 osobe, te je ukupno testiranih do sada na području županije 4429.
U samoizolaciji na području županije nalazi se 649 osoba.
Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji je pozitivno 9 zdravstvenih radnika (1 liječnik, 7 medicinskih sestara/tehničara i 1 drugi zdravstveni radnik).
U samoizolaciji iz sustava zdravstva je 51 radnik (9 liječnika, 16 medicinskih sestara/tehničara, 21 drugi zdravstveni radnik i 5 nezdravstvenih radnika).

 

Hitovi: 231