USKLADIMO FREKVENCIJE

Uskrsni poklon paketići za najmlađe

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Grad Županja je za oko 700 učenika gradskih osnovnih škola osigurao uskrsne poklon paketiće koji su učenicima i podijeljeni u obje škole, dok je za Dječji vrtić „Maslačak” osigurano 300 poklon paketića, za mališane koji pohađaju redovni program i za polaznike predškole. Tragom pitanja roditelja mališana iz predškole koji su nas kontaktirali jer dio djece nije u predškoli primio poklon paketiće, u Dječjem vrtiću „Maslačak” saznajemo kako se cijeli ovaj tjedan dijele pokloni u predškoli, i to po grupama koje djeca pohađaju. „Nitko neće ostati bez poklon paketića, sve je organizirano u predškoli i svi polaznici predškole dobit će uskrsne paketiće.” poručuju iz Dječjeg vrtića „Maslačak”. Inače, u gradsku upravu su se mogli javiti i roditelji djece koja ne pohađaju vrtić ili predškolu, odnosno, još nisu učenici osnovnih škola, kako bi i oni dobili uskrsne paketiće koje je osigurao Grad Županja.
Hitovi: 64