USKLADIMO FREKVENCIJE

Za čišću i ljepšu Županju

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Gradska tvrtka Čistoća Županja d.o.o. danas je na Trgu kralja Tomislava obilježila Dan planete Zemlje i podjelom promidžbenih materijala građanima predstavila projekt „Za čišću i ljepšu Županju-reciklirajmo zajedno”.
Uz edukativne materijale o razvrstavanju otpada i samome projektu građanima su podijeljene i platnene vrećice za kupovinu, kako bi se smanjilo korištenje plastičnih vrećica i time smanjilo zagađenje okoliša, istaknula je Martina Knez, voditeljica projekta „Za čišću i ljepšu Županju-reciklirajmo zajedno” koji sufinancira Europska unija iz Kohezijskog fonda. Inače, ukupna vrijednost projekta je 1.505.250 kuna, a gradskoj tvrtki Čistoća Županja dodijeljen je nepovratni iznos od 1.279.462,50 kuna, što je 85 posto ukupne vrijednosti. Razdoblje trajanja projekta je od studenoga 2020. do studenoga 2022. godine.
Hitovi: 133