USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja Općine Babina Greda

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Povodom obilježavanja 23. travnja, Đurđeva, Dana općine Babina Greda, na svečanosti u Hrvatskom domu kulture „Franjo Delić” danas će u 12sati , uz pridržavanje svih propisanih epidemioloških mjera biti uručena i Priznanja Općine Babina Greda: Plakete zlatni i srebrni grb, te Zahvalnice Općine Babina Greda. Zbog izuzetno velikog i nemjerljivog doprinosa u obrani suvereniteta Republike Hrvatske na području djelovanja u Istočnoj Slavoniji i Posavini, Plaketa Zlatni grb Općine Babina Greda bit će dodijeljena 3. satniji 3. bojne 131. brigade Hrvatske vojske Županja.
Plaketa Zlatni grb Općine Babina Greda bit će dodijeljena i Ivanu Matiću, te Hrvatskim vodama, Vodno-gospodarskoj ispostavi Biđ-Bosut Vinkovci.
Plaketa Srebrni grb Općine Babina Greda bit će dodijeljena Petru Malbašiću, Zdenku Jukiću, Mati Vukoviću i Luki Damjanoviću. Zahvalnice Općina Babina Greda bit će dodijeljene Ivi Čiviću, Petru Grgiću. Franji Stojanoviću, Ivanu Vukoviću, Ivi Štiviću, Ljubici Damjanović, Mariji Malnar, Evici Vuković i Ivanki Jozinović.
Hitovi: 137