USKLADIMO FREKVENCIJE

"Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske 14. srpnja je donio izmjenu Odluke o privremenoj zabrani i ograničavanju prelaska preko graničnih prijelaza Republike Hrvatske kojom se u suštini ograničenja ulaska u Republiku Hrvatsku produljuju do 31. srpnja 2021. godine.
Dakle, i dalje je na snazi iznimka da će se hrvatskim državljanima koji putuju u Bosnu i Hercegovinu zbog osobnih ili obiteljskih razloga (posjet rodbini, kupovina i slično), poslovnih razloga i drugog gospodarskog interesa, a ne zadržavaju se izvan Republike Hrvatske duže od 12 sati, omogućiti ulazak, odnosno povratak u Republiku Hrvatsku bez obveze dokazivanje neodgodivosti razloga i zadovoljavanja epidemioloških mjera, što znači bez obveze predočenja negativnog testa, potvrde o cijepljenju ili preboljenju bolesti COVID-19."
Ovi uvjeti ulaska u Republiku Hrvatsku primjenjuju se do 31. srpnja 2021. godine.
Hitovi: 193