USKLADIMO FREKVENCIJE

Tomislav Čajko izabran za tajnika Udruge ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Udruga ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika Županja održala je u restoranu „Sava” izvanrednu skupštinu na kojoj je za tajnika udruge izabran Tomislav Čajko. Uz čestitke novoizabranom tajniku udruge koja je jedna od najstarijih udruga na području Županje, predsjednica Udruge ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika Županja Ružica Šimunović iznijela je Plan rada u kojemu se posebna pozornost posvećuje edukaciji članstva, te je naglasila kako im je cilj i suradnja s Obrtničko-industrijskom školom Županja u kojoj se školuju budući ekonomski tehničari. „Imamo mladih u našoj udruzi, ali želimo još više upravo mladih članova. Nadamo se kako ćemo uspjeti ostvariti suradnju i s našom srednjom školom.” istaknula je, između ostalog, Ružica Šimunović, predsjednica Udruge ekonomista, računovođa i financijskih djelatnika Županja.
Hitovi: 91