USKLADIMO FREKVENCIJE

Kolači za Mariju

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Prijatelji i prijateljice mlade Županjke Marije Tuzlak na Trgu kralja Tomislava prikupljaju ovaj tjedan donacije za pomoć njezinoj obitelji, te zahvaljuju svima koji su donirali novac, ali i kolače za prodaju na štandovima."Pozvali smo sve domaćice koje mogu odvojiti dio kolača u pripremi za uskrsne blagdane da ih donesu do naših štandova i tako pomognu akciju, a sve s ciljem da pomognemo našoj prijateljici Mariji i njezinoj obitelji. Mnogi su se već uključili i hvala im na tome." istaknule su djevojke koje donirane kolače daruju građanima koji doniraju sredstva. Ovoga utorka stigla im je i donacija iz Babine Grede, od čak 50 kg kolača, te su putem Hrvatskoj radija Županja zahvalile tvrtci koja se na ovakav način pridružila ovoj akciji. Sve donirane kolače ponudili su na štandu na Trgu kralja Tomislava, uz balone i uskrsne ukrase koje su sami izradili. "Gdje god smo uputili zamolbu ili pokucali na vrata da pomognu našoj prijateljici Mariji, naišli smo na ljude dobre volje....Hvala im od srca...Naša je jedina želja da se Marija oporavi...." poručile su prijateljice Marije Tuzlak, djevojke koja je na liječenju u Zagrebu....A za nju i njezinu obitelj u subotu, 15. travnja, točno u podne, navijačke skupine i svi stanovnici naselja Šlajs organiziraju turnir.....

Hitovi: 4776