USKLADIMO FREKVENCIJE

„Dani kruha“ u Maslačku

Autor: Z.Knežević

U Dječjem vrtiću „Maslačak“ Županja posebnim su doručkom obilježeni ovogodišnji „Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje“. Govoreći o tome Terezija Nemetz, ravnateljica Dječjeg vrtića "Maslačak" Županja je istaknula da su u organizaciji pomogli i roditelji. "Suradnja s roditeljima i ove je pedagoške godine odlična i u pripremi obilježavanja Dana kruha roditelji su nam dali veliku podršku." naglasila je T.Nemetz. A osim što su mališani iz "Maslačka" u svojim prostorijama  obilježili Svjetski dan hrane i Dane kruha-dane zahvalnosti za plodove zemlje, posjetili su i ustanove i institucije s kojima Dječji vrtić surađuje, poput gradske uprave, Crvenog križa, Doma zdravlja, Gradske knjižnice, Hrvatskog radija Županja....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

Hitovi: 4026