USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/religija/2014-09/medjugorje
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/religija/2014-09/medjugorje

Hodočašće u Međugorje

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Vjernici župe sv. Nikole Tavelića, predvođeni župnikom i dekanom županjskog dekanata vlč. Markom Peulićem, hodočastili su u Međugorje. U izjavi program HRŽ-a vlč.Marko  Peulić je istaknuo: “I ove godine bilo nas je stotinu, dakle, dva autobusa hodočasnika. Ako smo samo pogledali po svećenicima tijekom mise, bilo nas je trojica Hrvata među 40-tak svećenika iz drugih crkvi, iz drugih zemalja. To je samo znak da je ovo svetište odavno dobilo razmjere koji su impozantni. I drago mi je da smo bili dio molitvenog zajedništva koje se događa u Međugorju.“

Iako je vlč. Marko Peulić, u zajedništvu s vjernicima, pri polasku na hodočašće osjetio, kako je rekao, „malu tjeskobu zbog vremenskih prilika, zbog kiše“, čim su županjski vjernici  stigli u Međugorje, započeo je lijep, sunčan dan. „I sve je to pridonijelo jednom osobitom raspoloženju hodočašća s nakanama s kojima je svatko od nas došao ovdje.“ dodao je vlč. Marko Peulić, župnik župe sv.Nikole Tavelića i dekan županjskog dekanata.

Z.Knežević

 

{gallery}religija/2014-09/medjugorje{/gallery}

Hitovi: 1662