USKLADIMO FREKVENCIJE

Premještaji i službe svećenika u 2018.

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

float:left;margin-right:20px;Đakovačko-osječki nadbiskup, mons. dr. Đuro Hranić izdao je dekrete o razrješenjima i imenovanjima svećenika u Đakovačko-osječkoj nadbiskupiji.

Između ostalog, vlč. Krunoslav Karas razriješen je službe župnika župe Mučeništva sv.Ivana Krstitelja u Županji te danom 21. kolovoza imenovan župnikom župe Uznesenja Blažene Djevice Marije u Brodskom Vinogorju (Slavonski Brod 8). Vlč. Robert Jugović razriješen je službe kancelara Nadbiskupijske kurije u Đakovu te danom 21. kolovoza imenovan župnikom župe Mučeništva svetog Ivana Krstitelja u Županji.

Vlč. Leon Noudeviwa Sagbohan danom 21. kolovoza 2018. imenovan je župnim vikarom župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja u Županji i pastoralnim suradnikom župe sv. Martina biskupa u Bošnjacima.

Vlč. Krešimir Šaf razriješen je službe župnog vikara u Župi rođenja sv. Ivana Krstitelja u Ivankovu i imenovan župnim upraviteljem Župe Preobraženja Gospodinova u Strošincima i župnim upraviteljem Župe Pohođenja BDM u Soljanima. Vlč. Tomislav Lasić razriješen je službe župnog upravitelja Župe Pohođenja BDM u Soljanima. Preč. Marko Mikić razriješen je službe župnog upravitelja u Strošincima.

 

Hitovi: 1917