USKLADIMO FREKVENCIJE

Zahvale župniku na suradnji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Župnik župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja vlč. Krunoslav Karas jučer se na svetim misama oprostio od župe i župljana koji su mu na misnome slavlju u 10,30 i posebno zahvalili na svemu što je učinio kao župnik.

Vrlo emotivno bilo je tijekom oproštajnih riječi koje je u ime vjernika ove župe izrekao Krešimir Majačić. Podsjetimo, dekretom đakovačko-osječkog nadbiskupa mons.dr. Đure Hranića vlč. Krunoslav Karas razriješen je službe župnika župe Mučeništva sv.Ivana Krstitelja u Županji te danom 21. kolovoza imenovan župnikom župe Uznesenja Blažene Djevice Marije u Brodskom Vinogorju (Slavonski Brod 8). Vlč. Robert Jugović razriješen je službe kancelara Nadbiskupijske kurije u Đakovu te danom 21. kolovoza imenovan župnikom župe Mučeništva svetog Ivana Krstitelja u Županji. Kolegi Krunoslavu Karasu na suradnji je na jučerašnjim svetim misama, te kroz župski listić, zahvalu uputio i župnik župe sv.Nikole Tavelića vlč. Marko Peulić, koji je ujedno novome župniku župe Mučeništva svetog Ivana Krstitelja vlč. Robertu Jugoviću zaželio dobrodošlicu u Županju.

 

Hitovi: 1664