USKLADIMO FREKVENCIJE

Ne boj se ,samo vjeruj!

Kategorija: /
Autor: Z.KneževićNa inicijativu Ureda za pastoral mladih Đakovačko-osječke nadbiskupije ovogodišnji Nadbiskupijski susret mladih bit će sutra, 25. svibnja 2019. godine u Vinkovcima, u prostorima Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca (Antuna Akšamovića 31), pod geslom Ne boj se, samo vjeruj! (Mk 5,36).

(Mk 5,36). Susret je cjelodnevni, pozvani su svi srednjoškolci, studenti i radnička mladež između 15. i 33. godine života. Program započinje okupljanjem u 9 sati, a u 10 sati uslijedit će pjesma i molitva. U 10:15 predavanje će održati dr. fra Mario Knezović, hercegovački franjevac, župnik na Kočerinu. Animatori mladih potom će se potruditi oko skupnog animiranja sudionika. Nakon pauze, uslijedit će u 15 sati „Dijalog s pastirom“ u kojemu će sudjelovati đakovačko-osječki nadbiskup Đuro Hranić i đakovačko-osječki pomoćni biskup Ivan Ćurić. Misno slavlje započet će u 16:30, a od 18 sati predviđen je koncert duhovne glazbe na kojemu će nastupiti Duhos band i Stjepan Lach. 

Za Susret snimljena je i himna „Ne boj se, samo vjeruj!“

Hitovi: 481