USKLADIMO FREKVENCIJE

Župljani donosili, Caritas proslijedio obiteljima u potrebi

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Caritas župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja pripremio je povodom uskrsnih blagdana više od 50 paketa s prehrambenim namirnicama za obitelj u potrebi, višečlane obitelji i samačka domaćinstva u župi"Tijekom cijele korizme, utorkom i petkom, te nedjeljom, dolazeći na križni put naši su župljani donosili namirnice i od srca im zahvaljujemo što su se ugradili u pomoć potrebitima. Iako su teška vremena, svi su oni, dolazeći na križni put u našu crkvu, mislili i na one koji će,  zahvaljujući ovim paketima, imati blagdanski stol. " istaknula je Anka Pejić, članica Caritasa župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja i dodala da Caritas zahvaljuje  svima koji su pomogli ovu akciju, naročito vjernicima ove župe. Zahvalu iz župskog Caritasa upućuju i tvrtkama Sladorana i Slavonija Nova, koje su također pomogle da bi bilo proslijeđeno više od 50 uskrsnih paketa.

 

 

 

Hitovi: 785