USKLADIMO FREKVENCIJE

Mladež je budućnost Crvenog križa

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Izvješća su podnijeli dr. Mato Karalić, predsjednik i Ivica Prskalo, ravnatelj DCK VSŽ. Razmatran je i usvojen rebalans Financijskog plana za 2018., jer je manje utrošeno na troškovima, a zatim je analiziran i usvojen Financijski plan za 2019. u kojem su planirani prihodi i rashodi u iznosu od 185.000 kuna. Članovi Skupštine su usvojili Program rada HCK DCK VSŽ za 2019. „ Naše DCK po planu HCK treba da u 2019. prikupi 4.300 doza krvi. Uvjeren sam da ćemo plan ispuniti, jer je riječ o darovateljicama i darovateljima koji rado dolaze na akcije, a posebno mladež koja je budućnost CK kada je darivanje krvi u pitanju“ kazao je Ivica Prskalo, ravnatelj i sam darovatelj krvi. Usvojeni program je satkan od brojnih aktivnosti koje će biti realizirane ne samo na dane obilježavanja pojedini nego cijeloj 2019 godini.Hitovi: 832