USKLADIMO FREKVENCIJE

Zbogom, Ivo...

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Legendarni hrvatski glumac Ivo Gregurević umro je u 67. godini...vijest je to koja je kasno sinoć odjeknula hrvatskim medijima i ražalostila cjelokupnu javnost...i sve nas u Hrvatskom radiju Županja....Ivo Gregurević rođen je u Donjoj Mahali 7. listopada 1952. godine. Što god otvorite ovoga četvrtka na internetu, bit će Ivina biografija, podatci o brojnim ulogama, tv serijama, filmovima...njegove fotografije...U spomen na njega, njegove uloge i filmove, mi smo odlučili objaviti nekoliko fotografija iz svibnja 2016. godine, kada je na Savskome sajmu u organizaciji TZ Županja bio poseban gost...Te godine bio je  domaćin Festivala glumca ." Iznimno mi je zadovoljstvo što sam domaćin festivala kojem je ove godine domaćin upravo Županja, susjedni grad moga Orašja ", rekao je . A u Županji nije bio gost, bio je dio naše svakodnevnice...Vjerujemo, mnogi će pamtiti kako mu nije moglo proći ljeto bez sladoleda kod "Cicija", kako je županjsku Posavinu volio jednako kao i svoju bosansku.....Laka mu bila hrvatska gruda, zbogom, Ivo.....

 

 

Hitovi: 1196