USKLADIMO FREKVENCIJE

Zamalo tragedija: Led s krova pao ženi na glavu!

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Jutros je na djelatnicu "Čistoće" pao komad leda i snijega s krova zgrade na Trgu kralja Tomislava.

Veći komad odlomio se s vrha zgrade i ženi pao na glavu. Zaista je prava sreća da nije teško ozlijeđena, jer led koji se na nju sručio mogao je prouzročiti puno teže posljedice. U pomoć su joj odmah priskočile radne kolegice, uveli su je u ljekarnu, a vrlo brzo je stigla i Hitna pomoć. Potresena žena bila je u šoku , te je nakon liječničke intervencije odvezena kući , uz preporuku da mora mirovati.

Nije prvi puta da  s ove zgrade padne veća količina snijega i leda, a pogled na vrh zgrade govori kolika je opasnost po prolaznike, jer komadi neotopljenog snijega i dalje prijete da skliznu s krova. I ne samo s ove zgrade...

 

Hitovi: 2754