USKLADIMO FREKVENCIJE

Prikupljanje potpisa ide bolje

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U Županji se akcija prikupljanja potpisa za raspisivanje referenduma o izmjenama Zakona o mirovinskom osiguranju Inicijative 67 provodi svakodnevno, a štand je postavljen u prolazu prema tržnici kod PBZ-a.

" Na alarm i upozorenje kako će nedostajati 150.000 glasova reagirali su građani, te je prikupljanje potpisa intenzivirano. Građani dolaze na štand i sigurni smo kako ćemo uspjeti , dnevno prikupimo od 150 do 200 potpisa, a danas očekujemo i više. Nakon upozorenja prikupljanje potpisa ide bolje,  građani dolaze na štand u većem broju i sigurno će danas biti više od 300 potpisa. Do jučer je na ovom štandu prikupljeno 1.400 potpisa , kaže prof. Pejo Nedić, povjerenik Područnog odbora sindikata Vukovarsko-srijemske županije .

 

 

Hitovi: 491