USKLADIMO FREKVENCIJE

Izgradnja Slavonske kuće u Bošnjacima i Vatrogasnog doma u Drenovcima

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar poljoprivrede, Tomislav Tolušić nazočio je u Vodicama potpisivanju 49 ugovora vrijednih 235 milijuna kunakoje je u ime Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju potpisala ravnateljica Matilda Copić za financiranje lokalne infrastrukture s jedinicama lokalne uprave čiji su projekti zadovoljili uvjete na natječaju tipa operacije 7.4.1 „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske.Među potpisanim ugovorima je i ugovor s Općinom Bošnjaci za financiranje projekta IZGRADNJA CENTRA ZA PROMOCIJU POLJOPRIVREDE I RURALNOG RAZVOJA SLAVONSKA KUĆA, u vrijednosti od 7.412.500 kuna. Osim s Općinom Bošnjaci, ugovor je također potpisan i s Općinom Drenovci za financiranje projekta IZGRADNJA JAVNE ZGRADE VATROGASNOG DOMA I POMOĆNE ZGRADE ZA POTREBE VATROGASNOG DOMA S OPREMANJEM, u vrijednosti od 5.164.408,27 kuna, objavili su iz LAR-a Vjeverica.

 

Hitovi: 636