USKLADIMO FREKVENCIJE

"Lola" najbolji majstor kotlića

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Uz sudjelovanje 22 ekipe održana je u okviru proslave Dana grada Županja i blagdana Mučeništva svetog Ivana Krstitelja Čobanijada, natjecanje u pripremanju čobanca. Lovačka udruga "Gaj Županja" uz potporu Grada Županja nagradila je najboljeg majstora kotlića, Vinka Vučičevića iz Županje, koji se natjecao pod šifrom "Lola" i koji je, po ocjeni prosudbene komisije, skuhao najbolji čobanac te time osvojio prvo mjesto. Nagrađena je i drugoplasirana ekipa Rokovci-Andrijaševci, dok su treće mjesto zauzeli "Veseli šokci" iz Gradišta.  Za dobro raspoloženje na čobanijadi održanoj u samome centru Županje brinuo je Tamburaški sastav "Micko band", a brojni posjetitelji izrazili su zadovoljstvo što je upravo prostor ispred nekadašnjeg hotela "Jelen" "živnuo" barem na jednu večer. Uz članove Lovačke udruge "Gaj" Županja, kako je istaknuo predsjednik Karlo Filipović, veliku podršku u organizaciji čobanijade pružili su članovi KUD-a "Tomislav" Županja.

Hitovi: 366