USKLADIMO FREKVENCIJE

Ribarska večer, pržena riba, fiš, šaran na rašljama ...

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Obilježavanje Dana grada Županja i blagdana Mučeništva sv. Ivana Krstitelja nastavljeno je  u parku restorana "Sava" gdje je održana "Ribarska večer". Članovi športsko ribolovnog društva "Sava" Županja ispekli su više od stotinu kilograma bijele ribe, član udruge Tomislav Ćoraš kuhao je fiš paprikaš, dok su ribiči iz Velike Kopanice pripremali šarana na rašljama. Brojne posjetitelje ribarske večeri zabavljao je Tamburaški sastav "Rutineri". Zahvaljujući velikom trudu županjskih ribiča i Gorana Ljubića iz restorana "Sava" Županjci i njihovi gosti uživali  su u posebnoj atmosferi i druženju na ribarskoj večeri koja je potvrdila kako ovakvih sadržaja itekako treba u gradu na Savi. Predsjednik Nadzornog odbora Športskog ribolovnog društva "Sava" Županja Vladimir Katon tom je prilikom naglasio kako su ribiči velikim trudom i ljubavlju prema riječnoj ribi posljednjih godina uspjeli i građane naučiti na  za naš  konzumiranje bijele riječne ribe i svoj su užitak, dodao je, jednostavno željeli, kada god mogu,  podijeliti i sa svojim sugrađanima. I ova "Ribarska večer" bila je  svojevrsna blagdanska čestitka građanima povodom Dana grada Županja. Športsko ribolovno društvo "Sava" Županja vlasnik je objekta u kojemu je restoran "Sava", trenutno u najmu Gorana Ljubića, pa su ribiči u svome "dvorištu" tijekom "Robarske večeri" bili posebno domaćinski raspoloženi.

Hitovi: 394