USKLADIMO FREKVENCIJE

XI. Memorijalni turnir za branitelje Općine Cerna

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U Cerni je održan XI. Memorijalni turnir za branitelje Općine Cerna u organizaciji RK Multinorm Cerna.
Igračice i predstavnici uprave kluba zajedno s obiteljima i rodbinom poginulih i nestalih branitelja, predstavnici braniteljskih udruga, predstavnik Općine Cerna gospodin Josip Kuterovac te predstavnici Vukovarsko srijemske županije gospodin Josip Dabro, zamjenik župana i gospodin Marinko Beljo prije početka turnira zaputili su se prema spomeniku braniteljima u ceranskom parku, te im odali počast polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća. 
 Nakon polaganja vijenaca odigrana je prva utakmica između mlađih djevojčica RK Multinorm i ŽRK Brod gdje je ekipa iz Broda bila uvjerljivo bolja.
Sudionici seniorskog dijela turnira bile su igračice ŽRK Brod i ŽRK Darda te domaća ekipa RK Multinorm Cerna.
Rezultati: RK MULTINORM - ŽRK DARDA 29-19, ŽRK DARDA - ŽRK BROD  23-23, RK MULTINORM - ŽRK BROD 28-24.
Pobjednik turnira je domaća ekipa, drugoplasirana Brod i trećeplasirana Darda.
Pojedinačne nagrade dodijeljene su:
za najbolju vratarku Mira Brkić, RK Multinorm sa 20 obrana,
za najboljeg strijelca Antonela Kvolik, ŽRK Brod sa 22 gola, 
te za najbolju igračicu Valentina Kovačić, RK Multinorm Cerna.
Za ekipu Cerne u obje utakmice igrale su:
Mira Brkić, Nicole Stepić, Laura Berać, Ena Kuterovac 2, Tea Merdžan 3, Lea Došen 3, Ana Marošević 8, Anđela Žalac 4, Valentina Kovačić 11, Petra Josipović 4, Tena Klobučar, Ana Jančić 15, Sara Berać, Petra Hastentenfel 7, Lorena Matković.

Fotografije: RK Multinorm Cerna           S. Bogutovac

Hitovi: 745