USKLADIMO FREKVENCIJE

Humanost i zajedništvo u gradu prvog igranja nogometa

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U spomen na Branka Tušeka, jednog od osnivača i dugogodišnjeg predsjednika udruge Humane zvijezde Hrvatske, jučer je u Županji na spomen stadionu prve nogometne lopte odigrana prijateljska nogometna utakmica između ekipa Humane zvijezde Hrvatske i Županja i prijatelji.

"Hvala svima koji su se odazvali i svojim dolaskom pokazali humanost. Danas sam i tužan i ponosan, jer moga oca koji je ugradio svoj život u Humane zvijezde više nema, ali i ponosan što su mu mnogi svojim dolaskom odali počast. Ovo je 127. utakmica Humanih zvijezda koje su u 15 godina prikupile više od 8 milijuna kuna, i to uglavnom za djecu s posebnim potrebama." rekao je Nino Tušek. Među brojnim gledateljima ove humanitarne utakmice, prihod s koje je bio namijenjen udruzi Golubovi, jučer je u Županji uz gradonačelnika Davora Miličevića bio i izaslanik predsjednice Republike Hrvatske Tomislav Madžar. Na spomen stadionu jučer je bio i Zorislav Srebrić, viši savjetnik predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza. Također, predsjednik SDP-a Davor Bernardić boravio je jučer u Županji i nazočio utakmici Humanih zvijezda Hrvatske za koje je nekoliko puta igrao.

 

Hitovi: 280