USKLADIMO FREKVENCIJE

U Vukovarsko-srijemskoj županiji 30 novooboljelih

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
U Vukovarsko-srijemskoj županiji danas imamo 30 novih pozitivnih osoba na COVID-19, deset osoba je iz Vinkovaca, sedam iz Vukovara, po dvije iz Petrovaca, Starih Jankovaca  i Bogdanovaca, te po jedna iz Jarmine, Ivankova, Gunje, Cerića, Komletinaca, Otoka, i iz Opatovca. Preminulih osoba nema. Od početka epidemije, ukupan je oboljela 1.001 osoba, od kojih se 828 osoba oporavilo, a ukupno je 17 osoba preminulo. Trenutno je u županiji  13 osoba hospitalizirano zbog COVID-19 bolesti. U protekla 24 sata testirane su 152 osobe, te je ukupno testiranih do sada na području županije 12.821. U samoizolaciji na području županije je 745 osoba. Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji pozitivno je i 19 radnika iz sustava zdravstva, od toga 4 liječnika i 11 medicinskih sestara. Iz sustava obrazovanja ukupno je obolio 1 nastavnik i 32 učenika. U samoizolaciji se nalazi 9 nastavnika i 361 učenik.
Hitovi: 279