USKLADIMO FREKVENCIJE

Prvašići u Knjižnici

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
U sklopu Mjeseca hrvatske knjige Gradska knjižnica Županja provodi akciju besplatnog učlanjenja učenika prvih razreda osnovnih škola u Županji.
” Na taj način potičemo učenike da se upoznaju s knjižnicom i njezinim uslugama pridržavajući se propisanih mjera i određenih pravila ”, kaže dipl. knjižničarka Ivana Nikolić, koja je u Knjižnici jučer održala edukativnu radionicu za učenike 1.a razreda Osnovne škole „Ivana Kozarca”.
„Dolaženje djece u Knjižnicu od njihove najranije dobi potiče zbližavanje djece s knjigom i čitanjem te omogućuje njihov rast i razvoj u kulturnom okruženju”, kaže knjižničarka Ivana Nikolić i dodaje kako su razgovarali o povijesti, odjelima Knjižnice, knjigama, djeca su poslušala i jednu priču, a njihovu povratnu informaciju i dojmove dobit će putem crteža. Radovi će biti izloženi u predvorju Knjižnice na izložbi pdo nazivom „Knjižnica u očima prvašića”.
Hitovi: 355