USKLADIMO FREKVENCIJE

Počinje s radom Javna vatrogasna postrojba Grada Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
U Županji će, napokon, s radom početi Javna vatrogasna postrojba Grada Županja, a planirani početak rada 12 vatrogasaca i sada već imenovanog zapovjednika bit će 25. studeni 2020., saznajemo od Vladimira Balentovića, zapovjednika Javne vatrogasne postrojbe Županja, koji je gost tonskog priloga HRŽ-a danas u 12,30. Sredstva za rad Javne vatrogasne postrojbe osigurana su u državnom proračunu, a s Dobrovoljnim vatrogasnim društvom Županja napravljen je ugovor o korištenju prostora, vozila i opreme, pojašnjava zapovjednik Balentović. Ukupno 12 vatrogasaca, zaposlenih u Javnoj vatrogasnoj postrojbi Grada Županja, bit će organizirano u 4 smjene, a hoće li prostor DVD-a Županja u koji su posljednjih godina županjski vatrogasci puno uložili i osobnog truda zadovoljavati potrebe postrojbe, pitanje je na koje Vladimir Balentović odgovara u eteru Hrvatskog radija Županja u 12,30....
Hitovi: 362