USKLADIMO FREKVENCIJE

Malo šarenila za puno radosti

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Nastavljeno je blagdansko, uskrsno ukrašavanje županjskih parkova, trgova, javnih zelenih površina.

Malo šarenila i puno radosti donijeli su u park 131. brigade HV-a Županja prošloga petka učenici Obrtničko-industrijske škole Županja, koji su izradili zanimljive ukrase, a danas je nastavljeno postavljanje ukrasa na Trgu kralja Tomislava, u parku ispred županijske zgrade, ispred Gradske knjižnice Županja, Turističke zajednice i Hrvatskog radija Županja, na kružnome toku ispred „Komunalca”.....I kako kažu stihovi Maria Vestića u pjesmi Andrija Čordaš „Najboljih hrvatskih tamburaša”: „Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema. „...možda je upravo iščekivanje blagdana nade trenutak kada bismo trebali početi razmišljati da je i svaki ovaj šareni zečić ili jaje dovoljno da barem malo budemo sretni i zadovoljni. Nadamo se tome.

Hitovi: 246