USKLADIMO FREKVENCIJE

U Vukovarsko-srijemskoj županiji 18 novooboljelih soba

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata je 18 novih pozitivnih osoba na COVID-19, od kojih je svih 18 pozitivno na PCR testu (7 osoba iz Vinkovaca, 5 iz Rajevog Sela, 3 iz Starih Mikanovaca, te po 1 osoba iz Štitara, Posavskih Podgajaca i Vukovara). Preminulih osoba nema.
Trenutno je u županiji 37 osoba hospitalizirano zbog COVID-19 bolesti.
U protekla 24 sata testirane su 243 osobe, te je ukupno do sada testiranih osoba na području županije 67450, a u samoizolaciji je 360 osoba.
Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji, pozitivno je 6 radnika iz sustava zdravstva (3 medicinske sestre/tehničara, 1 drugi zdravstveni radnik, 2 nezdravstvena radnika), a iz obrazovnog sustava ukupno je oboljelo 7 nastavnika i 7 učenika.
Hitovi: 159