USKLADIMO FREKVENCIJE

Javnozdravstvena akcija Pokreni se : Šetnjom do zdravlja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Dijabetička udruga Županja i Hrvatski savez dijabetičkih udruga organizirali su danas u Županji Javnozdravstvenu akciju #POKRENI SE. Akciji se pridružio i podržao je gradonačelnik Damir Juzbašić, koji je istaknuo važnost prevencije i ranog otkrivanja šećerne bolesti, kao i zdravih životnih navika koje uključuju redovitu tjelesnu aktivnost.
"Želja nam je potaknuti građane da preveniraju bolesti i zaštite svoje zdravlje, a jedan od načina svakako je šetnja. Krenuli smo našom lijepom šetnicom, od Muzeja do restorana Sava, gdje smo nakon završetka hodanja svim zainteresiranim mjerili šećer u krvi" ,kazala nam je Zrinka Mach, predsjednica Hrvatskog saveza dijabetičkih udruga.
Hitovi: 169