USKLADIMO FREKVENCIJE

Veliko HVALA vlč.Leonu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Pod geslom „Znam kome sam povjerovao“ u nedjelju, 18. srpnja, u 11 sati u Župi sv. Leopolda Mandića u Slavonskom Brodu velečasni Krešimir Iljazović slavit će svoju Mladu misu.Na misi će propovijedati vlč. Robert Jugović, župnik u Župi Mučeništva sv. Ivana Krstitelja u Županji.Mladoj misi prethodit će trodnevna duhovna priprava. Danas, 14. srpnja u 18 sati svetu misu predvodit će vlč. Leon Sagbohan, župni vikar Župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja u Županji. Sutra, 15. srpnja, predvoditelj misnog slavlja bit će vlč. Josip Antolović, župnik Župe sv. Mihaela arkanđela u Donjem Miholjcu, a u petak, 16. srpnja misno slavlje predvodit će fra Matija Marijić, župni vikar u Župi sv. Filipa i Jakova u Vukovaru. Dakle, Misna slavlja započinju u 18 sati, a za vrijeme trodnevnice prilika je za ispovijed.Iz župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja u našem gradu putem župnih obavijesti ističu da je za nedjelju, 18.tog srpnja, zbog odlaska na mladu misu mladomisnika vlč. Krešimira Iljazovića promijenjen prijepodnevni raspored sv. misa. Tako je jutarnja misa u 8 sati, a sveta misa u 10, 30 neće biti. Večernja sveta misa je redovito u 18, 30. Iz istog razloga je promijenjen i tjedni raspored svetih misa. Nadalje, iz župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja najavljeno je da će sutra, 15.tog srpnja, i to u 8, 30, posljednju svetu misu u ovoj županjskoj župi kao župni vikar imati vlč. Leon koji nakon dvije godine putuje na godišnji odmor u svoj Benin. Kada se vrati u našu Nadbiskupiju preuzet će službu župnika u Kuševcu. Na svemu što je učinio i onome po čemu nas je mijenjao recimo mu veliko HVALA!, istaknuto je u župnim obavijestima župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja.

Hitovi: 144