USKLADIMO FREKVENCIJE

U Županji palo gotovo 150 litara kiše

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Nevrijeme je sinoć pogodilo Županju. Jaka kiša koja je pala na području grada potopila je gradske ulice, a voda je u nekim dijelovima grada bila čak do koljena, Voda je prodrla u mnoge obiteljske kuće. Tijekom nekoliko sati palo je 144 litara kiše po četvornom metru, izmjereno je na lokaciji u Šantavi. Problema je bilo u svim dijelovima grada i u susjednim Bošnjacima. Na terenu su bile sve raspoložive snage Javne vatrogasne postrojbe Županja i Komunalca, čiji su pripadnici pokušali ispumpati vodu iz kuća u koje su prodrle prekomjerne količine vode. danas će se više znati o razmjerima štete koje je ova nepogoda prouzročila, a već od ranih jutarnjih sati radi se na otklanjanju posljedica  nevremena.
Hitovi: 137