USKLADIMO FREKVENCIJE

Saniraju se posljedice nevremena

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Nevrijeme koje je sinoć pogodilo Županju prouzročilo je puno problema u gradu. I jutros su još neki dijelovi grada, poput Mlake pod vodom, a posljedice obilnih padalina vidljive su i u drugim ulicama i naseljima. Primjerice , sinoć je najteža situacija bila u Ulici dr. Franje Račkog, Osječkoj te Baruna Trenka, dok neki dijelovi grada nisu bili toliko ugroženi. Koliko je obilna bila kiša govori podatak da je u samo nekoliko sati palo 183 litre oborine po četvornom metru.
           Posljedice se jutros saniraju, no za otklanjanje štete koje je donijela obilna kiša trebat će vremena.  Situacija je ipak  puno povoljnija jer je kiša prestala i voda se već dobrim dijelom povukla, a na ruku ide i vremenska prognoza bez daljnjih oborina.
Hitovi: 125