USKLADIMO FREKVENCIJE

U Lukavcu potpisan Sporazum o suradnji

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić
Turistička zajednica Grada Županje sudjelovala je na 19. Međunarodnom sajmu turizma i ekologije "LIST" 2021. u Lukavcu te je ovim putem potpisan i Sporazum o partnerskoj suradnji između Turističke zajednice Grada Županje i Turističke zajednice općine Lukavac Potpisivanju Sporazuma nazočili su gradonačelnik grada Županje Damir Juzbašić te direktor Turističke zajednice Grada Županje Kruno Šarić. Također su uspostavljeni i kontakti sa drugim sudionicima sajma te potencijalnim izlagačima na manifestacijama i sajmovima u Županji. Izlagači "Ceste zlatne niti" također su sudjelovali sa svojim domaćim proizvodima i rukotvorinama te na taj način upotpunili bosanskohercegovačku tradicijsku ponudu. Izlagači i posjetitelji mogli su uživati u raznovrsnoj ponudi i bogatim okusima domaćih delicija iz svih krajeva BiH, Srbije, Crne Gore te drugih susjednih zemalja.
Hitovi: 108