USKLADIMO FREKVENCIJE

Cijepljenje u Ljekarni Baturina u Vrbanji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
„Ljekarna kao mjesto cijepljenja protiv COVID-19 bolesti“ zajednički je projekt Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Ministarstva zdravstva, Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje i Hrvatske ljekarničke komore .
Na popisu ljekarni u kojima se provodi cijepljenje je Ljekarna Baturina Vrbanja, i za sada je to jedina ljekarna na županjskom području gdje se građani, ako to žele mogu cijepiti. Kako nam je rekao mag.  Hrvoje Baturina, voditelj Ljekarne u Vrbanji cijepljenje počinje danas. Za cijepljenje se prijavilo 14 građana. Svi zainteresirani će se u ovoj ljekarni moći cijepiti svake srijede, u planiranom vremenu i po dogovoru.
„Smatramo da su ovakve usluge potrebne, posebice u manjim mjestima, gdje građanima cijepljene nije toliko dostupno, kao u većim sredinama gdje je organizirano po punktovima. Mi ispunjavamo sve potrebne uvjete. Odaziv je za danas dobar, očekujemo da tako bude i dalje”, rekao nam je mag.Baturina.
Hitovi: 153