USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi asfalt u nekoliko ulica

Kategorija: /

Na području Grada Županja asfaltirano je nekoliko ulica, i to u naseljima Virovi i Velike livade, zatim, u Šantavi i u naselju Obla prema groblju.

Prema riječima gradonačelnika i saborskog zastupnika Davora Miličevića, uređuje se i kolni ulaz u Šećeranu što je vrlo zahtjevna investicija nakon koje slijedi i asfaltiranje centralne ulice u naselju Šećerana. "Preostaje nam još riješiti ulicu u naselju Gredice uz veliki kanal, te jednu ulicu u naselju Šlajs koja je dosta duga ali u njoj ima tek par kuća. Također, asfaltirano je i novo reciklažno dvorište." istaknuo je gradonačelnik Davor Miličević uz zaključak da se radi o već planiranim radovima, ali se jednostavno dogodilo da su izvođači radova uspjeli ove poslove započeti i realizirati upravo nekoliko dana prije 29. kolovoza, Dana grada Županja.

Hitovi: 3015