USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja Grada Županja

Kategorija: /

Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Županje uručena su priznanja Grada Županja. Srebrni grb grada Županja posthumno je dodijeljen doktoru Zdenku Macneru, a gradonačelnik Davor Miličević uručio je priznanje Davoru Macneru, sinu pokojnog doktora Macnera.

Likovna udruga Županja 08 također je dobila srebrni grb povodom 10 godina rada, a priznanje je primio predsjednik LUŽ-a 08 Zlatko Kokanović. Zahvalnice Grada Županja u ime Gradskog vijeća uručila je predsjednica Nada Galović, a dobitnici su: Gimnazija Županja za provedbu projekta "Škola za život"-priznanje je primio ravnatelj Gimnazije profesor Ivica Živković. zatim, "Glas Slavonije" Osijek za 75 godina djelovanja i promicanja grada Županje i županjske Posavine na medijskom prostoru Hrvatske i inozemstva. Priznanje je primila Marija Lešić-Omerović, koordinatorica Glasa Slavonije za Vukovarsko-srijemsku županiju. Dobitnici zahvalnica su i Obrtničko-industrijska škola Županja za provedbu EU projekata, a priznanje je primio ravnatelj škole profesor Slavko Šokičić; nogometaš Bruno Goda, a priznanje je primila njegova majka Sanja Goda; dr. sc. Dražen Holmik za dugogodišnje gospodarsko djelovanje, doc. dr. sc. Vinko Lešić za postignute rezultate u akademskoj zajednici i inovacije u području vjetroagregata i avioindustrije, dr. sc. Pavo Lucić za postignute rezultate u akademskoj zajednici te Snježana Puljić za postignute iznimne rezultate u hrvatskom amaterskom glumištu. U ime nagrađenih zahvalio je prof. Ivica Živković, ravnatelj Gimnazije Županja.

Hitovi: 3012