USKLADIMO FREKVENCIJE

EU radionica u Obrtničko-industrijskoj školi Županja

Kategorija: /

"Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta u Županji", bila je tema današnje radionice EU projekta koja je održana u Obrtničko-industrijskoj školi Županja za učenike trećih razreda smjer poljoprivredni tehničar fitofarmaceut.

Predavač je bila Manda Đurić iz Čistoće Županja d.o.o. Naime, kroz projekt Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta održavaju se i edukacije o razvrstavanju otpada.

"Ovakve su edukacije dobro došle i suradnja sa županjskom Čistoćom je odlična." naglasila je prof. Dubravka Gvozdić, nastavnik strukovnih predmeta u Obrtničko-industrijskoj školi Županja. Nakon radionice u školskim prostorima, učenici Obrtničko-industrijske škole Županja obišli su reciklažno dvorište, odnosno, na terenu razgledali projekt "Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta u Županji", koji se provodi u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014-2020.

 

 

Hitovi: 1704