USKLADIMO FREKVENCIJE

Učenjem do posla

Kategorija: /

Projekt Učenjem do PoSla je projekt Lokalne razvojne agencije Vjeverica koji se financira iz EU iz Europskog socijalnog fonda Operativnog programa Učinkovitosti ljudski potencijali 2014.-2020.

Ukupna vrijednost projekta iznosi oko 955 000 kuna, kao i iznos bespovratnih sredstava. Trajanje projekta je 12 mjeseci, a partneri u projektu su HZZ područni ured Vinkovci, HGK županijska komora Vukovar, Gimnazija Županja, Obrtničko industrijska škola Županja, Grad Županja, Općina Drenovci te udruga ECO food tura. Cilj projekta je omogućiti učinkovitu provedbu Akcijskog plana provedbe Strategije razvoja ljudskih potencijala VSŽ 2016 – 2020. kroz unaprjeđenje, obrazovnog sustava i koncepta cjeloživotnog učenja, što će rezultitrati povećanjem zapošljivosti korisnika intervencija te vrsta i broja usluga prilagođenih lokalnim prilikama, koje su osobito usmjerene pripadnicima ciljanih skupina –ističe voditeljica projekta Ružica Bićanić.

Hitovi: 1570