USKLADIMO FREKVENCIJE

Bor visok 12 metara postavljen na Trg kralja Tomislava

Kategorija: /

Obitelj Mravinec iz Gajeve 10 u Županji darovala je 12-metarski bor

koji će krasiti Trg kralja Tomislava u ovo, adventsko vrijeme. Bor su ispred obiteljske kuće u Gajevoj ulici posjekli djelatnici Čistoće Županja d.o.o. i prevezli do Trga kralja Tomislava, te ga ondje postavili. O ukrašavanju bora brine Grad Županja, a iz Čistoće Županja d.o.o., kako je istaknula Manda Đurić, upućuju zahvalu obitelji Mravinec, kao i svima koji su sudjelovali u postavljanju bora. Zahvaljuju i djelatnicima Postaje granične policije Županja koji su pomogli u regulaciji prometa tijekom radova u Gajevoj ulici. Inače, ove je godine na Trgu kralja Tomislava Grad Županja postavio i adventski vijenac, i to na mjestu gdje je jedna gradska fontana. Prema informacijama kojima raspolažemo, blagdansko ukrašavanje županjskih ulica i Trga kralja Tomislava, na kojemu će se, uz park 131. brigade Hrvatske vojske, održavati najveći dio ovogodišnjeg adventa, nastavlja se i sljedećih dana....

 

Hitovi: 1346