USKLADIMO FREKVENCIJE

Čipiranje pasa i prvo cijepljenje bit će besplatni

Kategorija: /

Svakodnevno se na županjskim ulicama mogu i vidjeti i susresti psi kako lutaju središtem grada, parkovima, trgovima....

Kako bi potaknuli vlasnike pasa da ih ne ostavljaju na ulici, Grad Županja odlučio je sufinancirati prvo čipiranje i prvo cijepljenje pasa. "Zakon o zaštiti životinja, svjesni smo svi, ima određenih nedorečenosti i ograničava broj životinja koje se mogu zbrinuti. Samo zbrinjavanje donosi i velike troškove, a sve je to potaknulo da poduzmemo određene radnje kako bi se smanjio broj pasa lutalica i na našim ulicama." istaknuo je u programu HRŽ-a gradonačelnik Županje Davor Miličević i najavio da je od ove godine novost da će prvo čipiranje i prvo cijepljenje pasa i mačaka biti besplatno. Dodao je kako se razmišlja i o sufinanciranju cijepljenja svih pasa, no o tome će odluka tek biti donesena...

Hitovi: 1237