USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski list u novom ruhu

Kategorija: /

Danas je izašao je novi broj Županjskog lista, u novom ruhu, novom formatu s novim rubrikama, raznovrsniji i sadržajniji. Iako smo pratili sva događanja u gradu, početkom godine odlučili smo uvesti i određenje promjene.

Podsjećamo, na inicijativu Grada Županje pokrenut je prije 12 godina mjesečnik koji je svih proteklih godina opravdao svoje postojanje i uvukao se u sve pore života Županje i njezinih građana. Danas smo respektabilna tiskovina koja iz mjeseca u mjesec donosi presjek događanja u županjskom kraju. U Županjskom listu i dalje ćemo pratiti gospodarstvo, komunalne djelatnosti, kulturu, sport , zanimljivosti, a uveli smo i nove rubrike. Trudit ćemo biti još sadržajniji, pregledniji, aktualniji.

Ovim prigodom zahvaljujemo se svim našim suradnicima koji pišu za list bez ikakve naknade, vođeni isključivo velikom ljubavlju prema svome gradu, kao i djelatnicima Glasa Slavonije gdje se list tiska, koji su zajedno s nama radili na novom izgledu novina.Hitovi: 1678