USKLADIMO FREKVENCIJE

"Zabij gol i osvoji"

Kategorija: /

Na manifestaciji "Kruh naš svagdašnji- žetva i vršidba u prošlosti" Turistička zajednica Grada Županja ostvarila je zanimljivu suradnju s Hrvatskim nogometnim savezom, koji je tom prigodom u krugu tvornice Same Deutz Fahr Žetelice d.o.o. darivao sportske rekvizite najmlađim Županjcima, članovima KUD-a "Tomislav Županja".

Naime, u suradnji s HNS-om Turistička zajednica promovirala je Grad Županju, kolijevku nogometa i tenisa kroz jednu zanimljivu sportsku igru "Zabij gol i osvoji". Prije ovog natjecanja nazočnima se na projektu "Kruh naš svagdašnji-žetva i vršidba u prošlosti" obratio Stjepan Merkaš, savjetnik predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza koji je istaknuo kako HNS podupire sportske aktivnosti i predstojeće važne obljetnice vezane za NK "Graničar" i prvo igranje nogometa u Županji.

 

Hitovi: 535